Nasi nauczyciele

Nauczyciele w Liceum Montessori to ludzie pełni pasji, prawdziwi naukowcy i specjaliści nie tylko w swoich dziedzinach przedmiotowych. Przede wszystkim są to doskonali pedagodzy, którzy w pełen szacunku sposób podchodzą do młodzieży, umiejętnie pokazując drogi rozwoju.

Dorota Rotowska
DYREKTOR SZKOŁY
rotowska@montessori.pl

Benjamin Žohar
WICEDYREKTOR LICEUM, WYCHOWAWCA, JĘZYK ANGIELSKI, ZAJĘCIA FILMOWE
benjamin.zohar@poem.pl

Anna Zalewska-Žohar
WYCHOWAWCA, GEOGRAFIA, JĘZYK POLSKI
anna.zalewska-zohar@poem.pl

Justyna Drausowska
WYCHOWAWCA, MATEMATYKA, FIZYKA
Jutyna.drausowska@poem.pl

Magdalena Gładysz
BIOLOGIA, CHEMIA, PRZYRODA
magdalena.gladysz@poem.pl

Marek Kulasza
HISTORIA, WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE, ETYKA, HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
Marek.kulasza@poem.pl

Joanna Oryszczak
JĘZYK NIEMIECKI
joanna.oryszczak@poem.pl

Agnieszka Dybczyńska
JĘZYK FRANCUSKI
agnieszka.dybczynska@poem.pl

Ignacio Mateja
JĘZYK HISZPAŃSKI
ignacio.mateja@poem.pl

Denis Kotula
WYCHOWANIE FIZYCZNE
denis.kotula@poem.pl

Agnieszka Dąbrowska-Woźniak
WIEDZA O KULTURZE, ZAJĘCIA PLASTYCZNE
agnieszka.dabrowska-wozniak@poem.pl

Bertrand Abramczyk
ZAJĘCIA MUZYCZNE
bertrand.abramczyk@poem.pl

Monika Żygadło
WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE
monika.zygadlo@poem.pl

Paweł Malec
RELIGIA
pawel.malec@poem.pl

Ewelina Kędzierawska
KOORDYNATOR WOLONTARIATU
ewelina.kedzierawska@poem.pl

Ewa Grzesik
PEDAGOG SZKOLNY
ewa.grzesik@poem.pl

Szymon Gajewski
PSYCHOLOG SZKOLNY
szymon.gajewski@poem.pl