Nasi nauczyciele

Nauczyciele w Liceum Montessori to ludzie pełni pasji, prawdziwi naukowcy i specjaliści nie tylko w swoich dziedzinach przedmiotowych. Przede wszystkim są to doskonali pedagodzy, którzy w pełen szacunku sposób podchodzą do młodzieży, umiejętnie pokazując drogi rozwoju.

Dorota Rotowska
DYREKTORKA SZKOŁY
rotowska@montessori.pl

Benjamin Žohar
WICEDYREKTOR, WYCHOWAWCA, JĘZYK ANGIELSKI
benjamin.zohar@poem.pl

Anna Zalewska-Žohar
WYCHOWAWCZYNI, JĘZYK POLSKI, WOLONTARIAT
anna.zalewska-zohar@poem.pl

Justyna Drausowska
WYCHOWAWCZYNI, MATEMATYKA, FIZYKA
jutyna.drausowska@poem.pl

Klaudia Borysiuk
BIOLOGIA, PRZYRODA
klaudia.borysiuk@poem.pl

Rafał Barnaś
HISTORIA,  EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
rafal.barnas@poem.pl

Agnieszka Dąbrowska-Woźniak
HISTORIA SZTUKI, WOK, ZAJĘCIA PLASTYCZNE
agnieszka.dabrowska-wozniak@poem.pl

Denis Kotula
WYCHOWANIE FIZYCZNE
denis.kotula@poem.pl

Ignacio Mateja
JĘZYK HISZPAŃSKI
ignacio.mateja@poem.pl

Joanna Oryszczak
JĘZYK NIEMIECKI
joanna.oryszczak@poem.pl

Agnieszka Dybczyńska
JĘZYK FRANCUSKI
agnieszka.dybczynska@poem.pl


Andrzej Wołosewicz
FILOZOFIA
andrzej.wolosewicz@poem.pl

Katarzyna Chacińska-Kula
PSYCHOLOG SZKOLNY, DORADCZYNI ZAWODOWA
katarzyna.kula@poem.pl

Bertrand Abramczyk
ZAJĘCIA MUZYCZNE
bertrand.abramczyk@poem.pl

Magdalena Czajko
ETYKA, ŁACINA I KULTURA ANTYCZNA
magdalena.czajko@poem.pl

Paweł Malec
RELIGIA
pawel.malec@poem.pl

Rajmund Bakalarz
WOS
rajmund.bakalarz@poem.pl

Sylwia Marcinkowska
CHEMIA
sylwia.marcinkowska@poem.pl

Adam Wnęk
INFORMATYKA
adam.wnęk@poem.pl

Aneta Szczepaniak
GEOGRAFIA
aneta.szczepaniak@poem.pl

Paulina Mędrycka
SEKRETARIAT, KIEROWNICZKA BIURA, SPECJALISTKA DS. ADMINISTRACYJNYCH I KADROWYCH
sekretariat@poem.pl