Nasi nauczyciele

Nauczyciele w Liceum Montessori to ludzie pełni pasji, prawdziwi naukowcy i specjaliści nie tylko w swoich dziedzinach przedmiotowych. Przede wszystkim są to doskonali pedagodzy, którzy w pełen szacunku sposób podchodzą do młodzieży, umiejętnie pokazując drogi rozwoju.

Dorota Rotowska
DYREKTORKA SZKOŁY
rotowska@montessori.pl

Benjamin Žohar
WICEDYREKTOR LICEUM, WYCHOWAWCA,
JĘZYK ANGIELSKI, ZAJĘCIA FILMOWE
benjamin.zohar@poem.pl

Anna Zalewska-Žohar
WYCHOWAWCZYNI,
GEOGRAFIA, JĘZYK POLSKI
anna.zalewska-zohar@poem.pl

Justyna Drausowska
WYCHOWAWCZYNI,
MATEMATYKA, FIZYKA
jutyna.drausowska@poem.pl

Magdalena Gładysz
BIOLOGIA, CHEMIA, PRZYRODA
magdalena.gladysz@poem.pl

Marek Kulasza
HISTORIA, WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE, FILOZOFIA, EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
marek.kulasza@poem.pl

Joanna Oryszczak
JĘZYK NIEMIECKI
joanna.oryszczak@poem.pl

Agnieszka Dybczyńska
JĘZYK FRANCUSKI
agnieszka.dybczynska@poem.pl

Ignacio Mateja
JĘZYK HISZPAŃSKI
ignacio.mateja@poem.pl

Denis Kotula
WYCHOWANIE FIZYCZNE
denis.kotula@poem.pl

Agnieszka Dąbrowska-Woźniak
HISTORIA SZTUKI, ZAJĘCIA PLASTYCZNE
agnieszka.dabrowska-wozniak@poem.pl

Bertrand Abramczyk
ZAJĘCIA MUZYCZNE
bertrand.abramczyk@poem.pl

Monika Żygadło
WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE
monika.zygadlo@poem.pl

Paweł Malec
RELIGIA
pawel.malec@poem.pl

Ewelina Kędzierawska
KOORDYNATORKA WOLONTARIATU
ewelina.kedzierawska@poem.pl

Edyta Seroczyńska
NAUCZYCIELKA WSPOMAGAJĄCA
edyta.seroczynska@poem.pl

Katarzyna Chacińska-Kula
PSYCHOLOG SZKOLNY, DORADCZYNI ZAWODOWA
katarzyna.kula@poem.pl

Magdalena Czajko
ETYKA, ŁACINA I KULTURA ANTYCZNA
magdalena.czajko@poem.pl

Paulina Mędrycka
SEKRETARIAT, KIEROWNICZKA BIURA, SPECJALISTKA DS. ADMINISTRACYJNYCH I KADROWYCH
sekretariat@poem.pl