Harmonogram rekrutacji

Informujemy, że prowadzimy rekrutację na rok szkolny 2021/2022 do I klasy i 3klasy liceum 3-letniego.
Zgłoszenia Kandydatów przyjmowane są przez sekretariat:
  • poprzez formularz na stronie www.liceum-montessori.pl, www.poem.pl,
  • w formie telefonicznej: 577-310-266, 22 662-74-75
  • lub mailowej: sekretariat@poem.pl

Przy zgłoszeniu należy podać:

• imię i nazwisko kandydata;
  • datę urodzenia;
  • telefon i/lub adres e-mail rodziców;
  • etap edukacyjny,
  • klasę

Dokumenty wymienione poniżej należy złożyć w sekretariacie liceum (przy ul.Plutonu AK „Torpedy” 41) lub przesłać na adres mailowy: sekretariat@poem.pl:

• karta zgłoszeniakarta.pdf
  • ankieta dla kandydataankietaK.pdf
  • ankieta dla rodzicaankietaR.pdf
  • list motywacyjny, w którym uczeń przedstawia się nam jako kandydat do naszego Liceum, odpowiadając na pytanie „Dlaczego chcę być uczniem liceum Montessori?” Prosimy by uczeń napisał list samodzielnie i odręcznie.
  • kopia świadectwa ukończenia klasy VII szkoły podstawowej - obie strony.
  • nagranie filmu z autoprezentacją (do 10 minut), w którym kandydat przedstawi swoje zainteresowania szkolne i pozaszkolne (filmik należy przesłać za pośrednictwem linku do chmury bądź opublikować w miejscu, z którego będzie można go otworzyć).

Dodatkowe infomacje:
sekretariat tel. 577-310-266 lub 22 662-74-75